آی سی ام اس | از تفاوت لذت ببر

آی سی ام اس | از تفاوت لذت ببر

سلام به همه دوستان عزیزم  و ببخشید که مدت ها نتونستم در  آی سی ام اس پستی منتشر کنم اما خیلی ها میدونند که پشت صحنه یک لحظه هم از فعالیت دست نکشیدم و پروژه های زیادی رو با دوستان پیش بردیم و دوستانی هم که نیاز به کمک داشتند یک لحظه هم از کمک کردن بهشون دریغ نکردم .گفتنی ها خیلی زیاده و نمیشه همشو یهو گفت ツ پس بریم سراغ گلچین موارد و یه شروع قدرتمند در آی سی ام اس.

 ظاهر جدید ، ایده جدید ، شعار جدید

بله ، بازم آی سی ام اس لباس تنش رو عوض کرد و اینبار پخته تر ، اختصاصی تر و کاربردی تر از همیشه شده هست. یه آماری هم بهتون بدم  شاید برای خیلی هاتون جالب باشه ، آی سی ام اس با این ریدیزاینی که الان شده ، نهمین(9) دیزاینی هست که براش زده میشه و از سال 1394 تا 1402 تقریبا سالی یه لباس برای خودش داشت.توی این نسخه سعی کردیم موارد اضافی رو تاجایی میتونیم حذفشون کنیم تا سایت در ساده ترین حالت ممکنه به نمایش گذاشته بشه و کاربر دچار سردرگرمی درون سایت نشود.

رایگان ، این بار برای همه

توی مسیری که این بار قرار گرفتیم من سعی دارم تولید افزونه های بومی و درجه یک رو اولویت قرار بدم . البته کم نیستند دوستانی که تولید افزونه های بومی میکنند اما جای خالی یه رابط کاربری خوب و یوزرفرندلی توی همشون خالیه ، که امیدوارم بتونم جای همشون رو پر کنم.البته اونقدرا هم آسون نیستا ! ولی با هم میتونیم ツ

نیاز شما ، دیدگاه شما ، بازخورد شما

از این به بعد نیاز ، دیدگاه و بازخورد شما با حساسیت بیشتری مسیر راه آی سی ام هست. طبق اولیت و نیازسنجی ، پروژه ها استارت خورده میشوند و تا پایان راه نیاز به بازخوردتون داریم نمیخوام این پست رو طولانی و خستتتون کنم فقط اومدم که بهتون بگم با قدرت و تجربه خیلی بیشتر از قبل برگشتیم تا با عشق ، ایده هاتون رو اجرا کنیم و تا آخر همراهتون باشیم.

مخلص همتونم هستم ツ

نوشته شده با عشق

محمدحسین نیازی اولش طراحی گرافیکی و رابط کاربری می کرده بعد ها کارشناسی نرم افزارشو گرفته و به کد زنی علاقه مند میشه ، تا اینکه تیم طراحی استودیو لاوان رو راه میندازه و بعدش میره سر وقت آی سی ام اس و الان اون اینجاست تا با تجربه بیش از 12 ساله خودش ، فوت‌وفن‌های خودش رو در اختیار شما قرار بده تا اون‌ها رو در جریان کاری‌تون بگنجونین و مهارت‌هاتون رو ارتقاء بدین.

محمدحسین نیازی

پست های مرتبط

آی سی ام اس

آی سی ام اس یک تیم وابسته به استودیو لاوان است که در منطقه شمال کشور و سواحل دریای خزر متولد شده است. ما عاشق دنیای وب هستیم و با این هدف بوجود آمده ایم که محلی برای گسترش و توسه افزونه های معتبر بومی برای فارسی زبانان سراسر دنیا باشیم .
آی سی ام اس