بلاگ

فعال کردن طراحی متریال دیزاین در گوگل کروم

فعال کردن طراحی متریال دیزاین در گوگل کروم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بدون شک گوگل کروم یکی از بهترین مرورگرهای حال حاضر در دنیاست که طرفدارن زیادی در بین برنامه نویس ها دارد.شرکت گوگل اخیر قابلیتی در گوگل کروم قرار داده است که امکان تغییر تم را برای کاربران فراهم می کند اما اینکه چرا این قابلیت برای کاربران مک فعال شده است و برای کاربران ویندوز مخفی است یک رازیست که هنوز هم کسی آن را نمیداند. البته ممکن است یکی از دلایل آن این باشد که هنوز این طراحی در مرحله تست و آزمایش قرار دارد.در ادامه این پست شرح خواهم داد که چگونه این قابلیت را در نسخه ویندوز مرورگر کروم فعال کنیم.

فعال کردن طراحی متریال دیزاین در گوگل کروم

تصویری که در بالا میبیند تم پیشفرض گوگل کروم است که در حال حاضر تمامی گوگل کروم ها با این حالت پیشفرض اجرا میشوند.برای تغییر تم به متریال دیزاین آدرس زیر را کپی و در آدرس بار مرورگر کروم پیست و اجرا کنید

chrome://flags/#top-chrome-md

آی سی ام اس فعال کردن طراحی متریال دیزاین در گوگل کروم

همانطور که در تصویر بالا میبیتد در حالت پیشفرض UI Layout for the browser's top chrome بروی گزینه Defualt قرار دارد. کافیست با ماوس گزینه Refresh را انتخاب و سپس بعد از انتخاب پیغام RELAUNCH NOW ظاهر میشود که با کلیک بروی آن مرورگر کروم شما با ظاهر جدید متریال دیزاین از این پس اجرا خواهد شد.

 فعال کردن طراحی متریال دیزاین در گوگل کروم

اما اگر میخواهید تم را به حالت اول برگردانید کافیست مراحل را از اول طی کنید با این تفاوت که مقدار پیشفرض را از Refresh به Defualt تغییر دهید.

طراحی و برنامه نویسی قالب و افزونه های اختصاصی

سفارش پروژه
888-3035 0933
راه آسان تری برای ارتباط با کاربران مان پیدا کرده ایم ツ کانال تلگرام آی سی ام اس
بحث درباره این پست را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

دیدگاه (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ترفند مفیدی قود سپاس

This comment was minimized by the moderator on the site

ترفند مفیدی بود
فقط بنظرم کاش دکمه ادد تب سمت راست بود نه چپ

هنوز دیدگاهی بیان نشده است

ارسال دیدگاه

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
محمدحسین نیازی پاسخ گوی شماست

محمدحسین دانش‌آموخته‌ی مهندسی نرم افزار بوده و هم اکنون مشغول تحصیل است. او از سویی به برنامه نویسی علاقه‌ی فراوان دارد و از سوی دیگر شیفته‌ی فناوری‌های نوین است. محمدحسین دنیای وب را محلی برای بروز اندیشه‌ها و علاقه‌های خود یافته و به همین خاطر چند سالی است در تیم های مختلف طراحی وب برنامه می نویسد.

مدیر و موسس آی سی ام اس

آی سی ام اس