قالب متریال دیزاین زوبین برای مدیریت جوملا  | تغییر یافته قالب isis
قالب متریال دیزاین زوبین برای مدیریت جوملا | تغییر یافته قالب isis

قالب متریال دیزاین زوبین برای مدیریت جوملا | تغییر یافته قالب isis

از سری سوم جوملا ، قالب مدیریت آن به isis تغییر نام پیدا کرد و همواره تا بیلد آخر جوملا 3 ظاهر آن یکنواخت ماند.ما در آی سی ام اس از آنجا که همواره به دنبال جدیدترین طراحی های رابط کاربری و تجربه کاربری متفاوت هستیم برآن شدیم تا دستی بروی این قالب مدیریت محبوب ولی بی روح بکشیم.

قالب جدیدی که پیش روی شماست و نسخه بهبود یافته isis است ، زوبین نام دارد. زوبین محصول جدیدی از آی سی ام اس است که شما میتوانید با نصب آن دگرگونی ای در رابط کاربری مدیرتتان اعمال کنید.ما سعی کردیم که در این نسخه از قالب فقط طراحی گرافیکی و فرم ورود آن را تغییر دهیم و هیچ تغییر در کدهای قالب isis ایجاد نکرده ایم
شاید بگویید که چرا؟
تنها دلیلی که میتواند داشته باشد این است که ما زوبین را طوری طراحی و بهبود داده ایم که فرجام این کار ما نهایتا در دوفایل خلاصه میشود که هر دو به صورت سفارشی نوشته شده اند و قالب isis به صورت پیش فرض آنها را پشتیبانی می کند. این مزیت به شما این امکان را می دهد که با کپی این فایل ها و انتقال آن به پوشه قالب پیش فرض مدیریت سایتتان یعتی isis ، ظاهر کل مدیریت تغییر خواهد کرد و حتی با آپدیت جوملا دیگر هیچ کدام از تغییرات از بین نخواهد رفت.

چگونه از بسته های زوبین استفاده کنم؟
ما در زوبین دو فایل زیپ به نام های Zobin Admin Template و Zobin Replace isis قرارداده ایم که هر کدام در نهایت یک خروجی رو به شما نمایش میدهند.
فایلی که به نام Zobin Admin Template هست ، به شما کمک می کند که قالب را با یک کلیک از مسیر ، افزونه ها > مدیریت > نصب ، آپلود و سپس نصبش کنید و سپس برای پیش فرض کردن قالب به مسیر افزونه ها > قالب ها بروید و برای نمایش قالب های مدیریت کافیست تب نوع قالب را از سایت به مدیر  تغییر دهید و با کلیک بروی ستاره ای که روبروی اسم zobin است کافیست تمام مقدمات برای پیش فرض سازی قالب انجام شود.
و اما بسته دوم چیست ؟
ما در آی سی ام اس همواره سعی بر این داشته ایم که حتی اگر فارسی سازی را هم منتشر میکنیم به عنوان یک بسته نصبی جداگانه از افزونه قابل نصب و حذف باشد ، چرا که برای بیش از ۹۰درصد کاربران حرفه ای این موضوع که بسته افزونه اصلا هیچ گونه ویرایشی نشده باشد بسیار مهم است که متاسفانه در اینترنت فارسی این مورد به وفور مشاهده میشود.
این بسته مناسب چنین افرادیست که قصد ندارند قالبی را بروی سایت نصب کنند و میخواهند بروی همان قالب پیش فرض جوملا بمانند ولی ظاهر آن تغییر کند.برای انجام و محقق کردن اینکار شما میبایست فایل Zobin Replace isis را در مسیر زیر آپلود و سپس اکسترکت کنید

/YOUR-SITE/administrator/templates/isis

با اینکار تمامی فایل ها در مسیر خود قرار میگرند و دیگر حتی با آپدیت جوملا و آپدیت حتی قالب isis هیچ کدام از تغییراتی که انجام شده به حالت اول برنمیگردد و خیالتان میتواند راحت باشد.
و اما آخرین کاری که شما چیست ؟
آخرین کاری که شما باید انجام دهید کافیست وارد مسیر افزونه ها > قالب ها شوید و نوع قالب را بروی مدیریت بگذارید و سپس قالب isis را باز کنید
در اینجا میتوانید طیف رنگی قالب را طبق سلیقه خود تغییر دهید . طیف رنگی پیش فرض قالب زوبین در حال حاضر بدین صورت است :

#2c32a0 : رنگ نوار پیمایش

#414dbb : رنگ سر صفحه

#414dbb : رنگ نوار ابزار

#555555 : رنگ لینک

#2c32a0 : رنگ پس زمینه صفحه ورود

برخی ویژگی های قالب زوبین جوملا

کاملا ایرانی و بومی

طراحی متریال دیزاین و کاربر پسند

قابلیت تغییر لوگو در تمامی صفحات

قابلیت تغییر لوگو صفحه ورورد

فرم جدید و بروز متریال دیزاین هنگام ورود

قابلیت تغییر رنگبندی قالب از جمله هدر ، پس زمینه و دکمه ها

استفاده از فونت فارسی و اپن سورس وزیر

قالب زوبین برای جوملا | zobin

پست های مرتبط

ریلیز کننده محصول

محمدحسین نیازی اولش طراحی گرافیکی و رابط کاربری می کرده بعد ها کارشناسی نرم افزارشو گرفته و به کد زنی علاقه مند میشه ، تا اینکه تیم طراحی استودیو لاوان رو راه میندازه و بعدش میره سر وقت آی سی ام اس و الان اون اینجاست تا با تجربه بیش از 12 ساله خودش ، فوت‌وفن‌های خودش رو در اختیار شما قرار بده تا اون‌ها رو در جریان کاری‌تون بگنجونین و مهارت‌هاتون رو ارتقاء بدین.

محمدحسین نیازی
10.000
تومانء
انتشار

چهارشنبه, 14 آذر 1397

بروز رسانی

شنبه, 11 خرداد 1398

قالب متریال دیزاین زوبین برای مدیریت جوملا | تغییر یافته قالب isis

آی سی ام اس

آی سی ام اس یک تیم وابسته به استودیو لاوان است که در منطقه شمال کشور و سواحل دریای خزر متولد شده است. ما عاشق دنیای وب هستیم و با این هدف بوجود آمده ایم که محلی برای گسترش و توسه افزونه های معتبر بومی برای فارسی زبانان سراسر دنیا باشیم .
آی سی ام اس