افزونه ورود و عضویت پاپ آپ جوملا Login Popup
افزونه ورود و عضویت پاپ آپ جوملا Login Popup

افزونه ورود و عضویت پاپ آپ جوملا Login Popup

ماژول ورود پاپ اپ جوملا Login Popup بدون شک میتوان گفت یکی از بهترین افزونه های ورود و عضویت جوملاست. تا کنون تمامی افزونه های ورود پاپ اپ جوملا بدین صورت عمل می کردند که شما یک افزونه از نوع ماژول نصب میکردید و سپس یک موقعیت به ماژول می دادید و هر مکانی که برای نمایش تعیین کردید ، دکمه ورود و عضویت نمایش داده می شد.
این روش معایب بسیاز زیادی داشت که قرارنگرفتن درست ماژول و گاهی اوقات اشکال در نمایش دکمه ورود و عضویت کاربران را کلافه می کرد که راه حل آن رفع مشکلات مربوط به استایل ماژول و سی اس اس نویسی بود.
اما این افزونه ورودی که برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم متفاوت ترین روش را برای نمایش پاپ آپ بکار برده است و شما میتوانید از آن در هرجایی از موقعیت های سایت جوملایی خود استفاده کنید
نگاهی می اندازیم به روش کار با افزونه Login Popup
افزونه ورود پاپ اپ جوملا Login Popup برخلاف سایر افزونه های ورود جوملا که از نوع ماژول هستند ، این افزونه از نوع پلاگین است. در واقع بعد از نصب افزونه شما باید به مسیر پلاگین ها بروید و از آنجا تنظیمات را اعمال کنید.

افزونه ورود و عضویت پاپ آپ جوملا Login Popup

پلاگین ورود پاپ اپ جوملا یک پلاگین بسیاز سبک و داینامیک هست که از طریق آن میتوانید هر عنصری از نوع HTML را به آن متصل کنید تا فرم را نمایش دهید.
در حالت پیش فرض وقتی وارد پلاگین شوید این عبارت را مشاهده می کنید

a[href="#login"], a[href="#logout"]

که هر نوع منو و کد HTML ای بسازید که لینک آن یعنی href آن به #login هدایت شود فرم ورود و به #logout هدایت شود ، فرم خروج نمایش داده می شود. برای مثال میتوانید منویی از نوع لینک خارجی یا External Link بسازید و آدرس آن را #login بگذارید ، متوجه خواهید شد که بعد از کلیک بروی منو فرم ورود برای شما نمایش داده خواهد شد.
همچنین میتوانید کاربر را بعد از ورود و یا خروج به منو و صفحه هایی که مطابق با کارایی سایتتان هست هدایت کنید.

افزونه ورود و عضویت پاپ آپ جوملا Login Popup

افزونه ورود و عضویت پاپ آپ جوملا Login Popup

برخی ویژگی های افزونه ورود و عضویت پاپ اپ جوملا Login Popup :
نصب با یک کلیک
یکپارچگی کاملا با جوملا
یکپارچگی کامل با SSL
آسان سازی فرآیند ورود
قابلیت ارجاع پس از ورود و خروج و اتصال به منو مورد نظر
پشتیبانی کامل از عناصر HTML
قابلیت تعویض پنجره هدف
قابلیت نمایش پیام خوش آمد گویی
قابلیت اورراید کردن پلاگین
طراحی بی نظیر
و کلی امکانات دیگر‌...

پست های مرتبط

ریلیز کننده محصول

محمدحسین نیازی اولش طراحی گرافیکی و رابط کاربری می کرده بعد ها کارشناسی نرم افزارشو گرفته و به کد زنی علاقه مند میشه ، تا اینکه تیم طراحی استودیو لاوان رو راه میندازه و بعدش میره سر وقت آی سی ام اس و الان اون اینجاست تا با تجربه بیش از 12 ساله خودش ، فوت‌وفن‌های خودش رو در اختیار شما قرار بده تا اون‌ها رو در جریان کاری‌تون بگنجونین و مهارت‌هاتون رو ارتقاء بدین.

محمدحسین نیازی
تجاری رایگان با عشق
انتشار

یکشنبه, 16 دی 1397

بروز رسانی

جمعه, 20 مرداد 1402

افزونه ورود و عضویت پاپ آپ جوملا Login Popup

آی سی ام اس

آی سی ام اس یک تیم وابسته به استودیو لاوان است که در منطقه شمال کشور و سواحل دریای خزر متولد شده است. ما عاشق دنیای وب هستیم و با این هدف بوجود آمده ایم که محلی برای گسترش و توسه افزونه های معتبر بومی برای فارسی زبانان سراسر دنیا باشیم .
آی سی ام اس