با قالب ریسمان بخش سیستم نظرات کومنتو - komento را جان دوباره ببخشید
با قالب ریسمان بخش سیستم نظرات کومنتو - komento را جان دوباره ببخشید

با تم ریسمان بخش سیستم نظرات کومنتو را جان دوباره ببخشید

یکی از راه های تعامل با کاربران سایت ، دیدگاه یا به عبارتی سیستم نظرات سایت است.شما توسط سیستم دیدگاه میتوانید به سوالات کاربران خود پاسخ دهید و یا ابهاماتی که برای کاربران در زمینه محتوای شما پیش آمده را برطرف کنید.یکی از بهترین سیستم نظرات برای مدیریت محتوا جوملا ، کامپوننت کومنتو - Komento هست.

این محصول که تولید شده در تیم stackidea می باشد طرفداران و کاربران بسیار زیادی در سراتاسر دنیا دارد. این سیستم در بین فارسی زبانان و همچنین کشورمان طرفداران زیادی دارد.در صورتی که هنوز با کومنتو آشنا نیستید و آن را تهیه نکرده ایده از اینجا میتوانید نسخه فارسی آن را تهیه کنید.

آی سی ام اس همواره در تولید محصولات بومی و رایگان در بین توسعه دهندگان ایرانی پیش قدم بوده و در سال جدید محصولات بومی بیشتری را منتشر خواهد کرد. ریسمان نام یک تم برای سیستم نطرات کومنتو است که شما با نصب آن میتوانید ظاهر سیستم نظرات خود را با یک کلیک تغییر دهید تا کاربران برای تعامل هر چه بیشتر در سایتتان رغبت پیدا کنند.

ما در این تم سعی کردیم در عین حال که تم میبایست سادگی خاص خودش را داشته باشد ، تمامی قسمت ها را بازطراحی و بیشتر از رنگ های ملایم استفاده کرده ایم تا ذوق کاربر را نزند.

چگونه از تم ریسمان در کومنتو - komento استفاده کنیم ؟

بعد از دریافت فایل تم ریسمان کافیست وارد مسیر زیر شوید و فایل دریافتی را در آنجا اکسترکت کنید

/YOUR-SITE/components/com_komento/themes/

سپس از قسمت مدیریت جوملا  وارد منو کامپوننت ها -> کومنتو -> تم ها یا Components -> Komento -> Themes شوید. در این لیست نام i30ms_risman برای شما ظاهر خواهد شد که با پیش فرض کردن این تم میتوانید ظاهر نظرات سایت خود را عوض کنید.

با دیدگاه های خودتون ما رو در آپدیت های این محصول و تولید محصولات جدیدتر یاری بدید.

قسمت تنظیمات پیش فرض سازی کامپوننت کومنتو - komento

بخش نمایش دیدگاه ها

 قالب ریسمان بخش سیستم نظرات کومنتو - komento بخش دیدگاه

بخش ارسال نظر و نوشتن متن نظر به همراه اطلاع رسانی بعد از ارسال نظرات جدید

 قالب ریسمان بخش سیستم نظرات کومنتو - komento بخش ارسال دیدگاه

بخش پاسخ به نظرات و نوشتن متن پاسخ

 قالب ریسمان بخش سیستم نظرات کومنتو - komento بخش ارسال پاسخ  دیدگاه

بخش مربوط به اشتراک گذاری نظرات در شبکه های اجتماعی

 قالب ریسمان بخش سیستم نظرات کومنتو - komento بخش اشتراک گذاری دیدگاه

پست های مرتبط

ریلیز کننده محصول

محمدحسین نیازی اولش طراحی گرافیکی و رابط کاربری می کرده بعد ها کارشناسی نرم افزارشو گرفته و به کد زنی علاقه مند میشه ، تا اینکه تیم طراحی استودیو لاوان رو راه میندازه و بعدش میره سر وقت آی سی ام اس و الان اون اینجاست تا با تجربه بیش از 12 ساله خودش ، فوت‌وفن‌های خودش رو در اختیار شما قرار بده تا اون‌ها رو در جریان کاری‌تون بگنجونین و مهارت‌هاتون رو ارتقاء بدین.

محمدحسین نیازی
تجاری رایگان با عشق
انتشار

پنج شنبه, 15 فروردين 1398

بروز رسانی

جمعه, 20 مرداد 1402

با تم ریسمان بخش سیستم نظرات کومنتو را جان دوباره ببخشید

آی سی ام اس

آی سی ام اس یک تیم وابسته به استودیو لاوان است که در منطقه شمال کشور و سواحل دریای خزر متولد شده است. ما عاشق دنیای وب هستیم و با این هدف بوجود آمده ایم که محلی برای گسترش و توسه افزونه های معتبر بومی برای فارسی زبانان سراسر دنیا باشیم .
آی سی ام اس