ساخت پروفایل های اختصاصی برای کاربران با Joom Profile
ساخت پروفایل های اختصاصی برای کاربران با Joom Profile

ساخت پروفایل های اختصاصی برای کاربران با Joom Profile

افزونه Joom Profile یک افزونه ساده و جمع جور است که برای ساخت پروفایل برای کاربران استفاده می شود.با توجه به اینکه سیستم پیش فرض جوملا امکانات کمی در شخصی سازی پروفایل و.. به مدیران سایت میدهد.

از همین رو اکثرا افراد از پروفایل ساز هایی مثل EASYSOCIAL ، JomSocial ،CB و ... استفاده میکنند.اما اکثر این افزونه ها پیچدگی و امکانات خاص خود را دارا می باشند که ممکن است برخی مدیران سایت فقط به یک پروفایل ساز جمع جور که مدیریت آن به راحتی قابل انجام است و گستردگی خاصی نداشته باشند نیاز داشته باشند.در همین جهت گروه function90 افزونه Joom Profile را توسعه داده اند که فقط پروفایل ساز هست و همانند افزونه های قبلی یک شبکه اجتماعی گسترده نمیسازد.در صورتی که نیاز به یک پروفایل ساز مختصر و جمع جور نیاز دارید ما به شما جوم پروفایل را پیشنهاد میدهیم.هم اکنون می توانید این محصول را به صورت کاملا کد باز ( اپن سورس ) که همراه با لایسنس معتبر ، ارائه می شود را از آی سی ام اس تهیه کنید و محدودیتی در نصب و استفاده از این محصول نخواهید داشت .

پست های مرتبط

ریلیز کننده محصول

محمدحسین نیازی اولش طراحی گرافیکی و رابط کاربری می کرده بعد ها کارشناسی نرم افزارشو گرفته و به کد زنی علاقه مند میشه ، تا اینکه تیم طراحی استودیو لاوان رو راه میندازه و بعدش میره سر وقت آی سی ام اس و الان اون اینجاست تا با تجربه بیش از 12 ساله خودش ، فوت‌وفن‌های خودش رو در اختیار شما قرار بده تا اون‌ها رو در جریان کاری‌تون بگنجونین و مهارت‌هاتون رو ارتقاء بدین.

محمدحسین نیازی
50.000
تومانء
انتشار

شنبه, 09 بهمن 1395

بروز رسانی

دوشنبه, 27 اسفند 1397

ساخت پروفایل های اختصاصی برای کاربران با Joom Profile

آی سی ام اس

آی سی ام اس یک تیم وابسته به استودیو لاوان است که در منطقه شمال کشور و سواحل دریای خزر متولد شده است. ما عاشق دنیای وب هستیم و با این هدف بوجود آمده ایم که محلی برای گسترش و توسه افزونه های معتبر بومی برای فارسی زبانان سراسر دنیا باشیم .
آی سی ام اس