آی بن روشی برای خرید ارزا‌ن‏‌تر

چاپ  

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص آی سی ام اس هستید؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از آی سی ام اس خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، آی سی ام اس با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از آی سی ام اس تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که آی سی ام اس پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از آی سی ام اس!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح آّی بن، نگاه ویژه‏‌ی آی سی ام اس به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با آی بن، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

اما آی بن چیست؟

آی بن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر محصول، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از آی سی ام اس، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز "آی بن" که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

• آی بن، امتیازیست ویژه که آی سی ام اس جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.
• آی بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.
• میزان دریافت امتیاز آی بن برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.
• اگر در خریدهای قبلی امتیاز آی بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از آی بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج آی بنی مصرف نشود.
در حال حاضر ارزش هر آی بن برابر با 100 تومان است.به عنوان مثال اگر شما محصولی با قیمت 50 هزار تومان خریداری کنید، پس از پایان خرید، مقدار 50 آی بن به صورت خودکاردر پنل کاربری شما اضافه خواهد شد که معادل 5 هزار تومان میتوانید در خریدهای بعدی تخفیف بگیرید و ارزان تر بخرید.