جشــــــنواره نـــــــوروزی

مارکـتــــ آیــ ســی امـ اسـ

خریدی استثنایی را در نوروز ۹۶ تجربه کنید

آخرین روزهای سال نو و حتی خود ایام عید نوروز فرصت خوبی هستند تا کسب‌وکارها بتوانند با یک برنامه‌ریزی مشخص، روی افزایش فروش آخر سال کسب‌وکار خود تاثیر مثبت بگذارند. ما هم امسال برنامه های خاصی برای فروش محصولات مارکت داریم و از همین رو جشنواره نوروزی محصولات رو راه انداختیم.در این جشنواره تا 90 درصد میتوانید تخفیف بگیرید و تعداد محصولاتی که در جشنواره تخفیف خواهند خورد هر روز بیشتر و بیشتر خواهد شد. فراموش نکنید که در این راه تیم پشتیبانی آی سی ام اس 24 ساعته همراه شماست

کاملترین فرم ساز با پشتیبانی از تقویم شمسی و زبان فارسی

هر نوع فرمی را به راحتی آب خوردن با قابلیت اتصال به تلگرام بسازید
اگر هر بار برای ساختن فرم تماس، فرم خرید، فرم ارسال لینک خراب و … ساعت ها از وقتتان را در اینترنت به جستجو گذرانده اید و در پایان هم شاید افزونه ای که بتواند همه ی این نیازها را در آن واحد و به صورت کاملا یکجا براورده کند پیدا نکرده باشید. اما باید به شما بگویم که با این افزونه که اخیرا هم سر صداهای زیادی به پا کرده است دیگر با خیال راحت میتوانید دور هر گونه وقت گذرانی و جستجو را در زمینه ساخت فرم ساز خط بکشید.از جمله قابلیت های این فرم ساز میتوان به قابلیت کشیدن و رهاکردن عناصر فرم برای ساخت ، اتصال به درگاه های بانکی ، اتصال به تلگرام ، ظاهری بسیار جذاب و کاربرپسند ، چند ستونه کردن فرم به راحتی آب خوردن ،قابلیت تغییر رنگ از متن فونت گرافته تا بگراند فونت ، مدیریتی کاملا حرفه ای که کار کردن با آن شما را به یاد فریم ورک های قوی ای همچون هلیکس و.. می اندازد.
25.۰۰۰ تومان 40.۰۰۰ تومان
balbooa-form.png

سایر محصولات جشنواره نوروزی

ساخت صفحات سایت به راحتی آب خوردن

هر نوع صفحه ای  یا برگه ای را مطابق با سلیقه خود ایجاد ، حذف و ویرایش کنید
صفحه ساز SP Page Bilder به قدری قدرتمند طراحی شده که طراحان قالب جوملا از این افزونه روی اکثر قالب های جوملایی خود از آن استفاده می کنند. در حال حاظر این افزونه جزو قدرتمندترین صفحه سازها در جوملا است که سبب میشود در محیطی گرافیکی اقدام به طراحی و چینش صفحات سایت کنید. اگر نوع طراحی قالب سایت شما به گونه ای است که باید با شورتکد ها و یا در محیطی ساده و گیچ کننده اقدام به ویرایش کنید و این کار هر بار وقت و حوصله فراوان را از شما گرفته است ، ما به شما این افزونه بی نظیر را پیشنهاد میکنیم ، چرا که بدون شک با طرح ها و عناصر آماده ای که دارد شما رو شگفت زده خواهد کرد و در کمترین زمان ممکن و به صورت حرفه ای می تونید صفحات را ویرایش ، حذف و اضافه کنید.
30.000 تومان 50.000 تومان
sp-page-builder.png

سالی نو با محصولی نو

آخرین اتفافات و پشینهادات ویژه نوروزی در ایمیل شما