جوملا و وردپرس با یکدیگر ادغام خواهند شد

جوملا و وردپرس با یکدیگر ادغام خواهند شد

امتیاز شما به این پست
(18)
چاپ  

وردپرس و جوملا هر دو یکی از پرطرفدارترین مدیریت محتواهای موجود در اینترنت هستند که طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا بخصوص ایران نیز دارند.تیم توسعه دهنده جوملا در یک پستی عجیب که همگان را نیز شوکه کرده است اعلام داشت که بزودی دو مدیریت محتوا وردپرس و جوملا با یکدیگر ادغام خواهند شد و از این پس یک مدیریت محتوای واحدی را تشکیل خواهند داد.

در این پست اسمی از نام مدیریت محتوای جدید برده نشده است و مشخص هم نیست وردپرس با جوملا ادغام خواهد شد یا جوملا با ودپرس ادغام خواهد شد ، اما از آنجا که جامعه توسعه دهندگان وردپرس جامعه نسبتا بزرگتری در مقابل جوملا دارد ، ما این حدس را میزنیم که جوملا به وردپرس خواهد پیوست
همچنین به کاربران خود این نوید را داده است که به راحتی و حتی با یک کلیک میتوانند از جوملا 3 به این مدیریت محتوای جدید کوچ کنند.با این وجود فکر نکنیم دیگر خبری از جوملا 4 باشد و باید منتظر فاز جدیدی از توسعه این دو مدیریت محتوا باشیم.

در سیستم جدید تمامی پلاگین های وردپرس و جوملا پشتیبانی خواهد شد و در یک بروز رسانی پلکانی قابلیت پشتیبانی از تم ها و قالب های جوملا و وردپرس نیز اضافه خواهد شد. و در فاز نهایی که تقریبا دو سال به طول خواهد انجامید سیستم توسعه پلاگین و تم های این مدیریت محتوای جدید مستقل از جوملا و وردپرس خواهد شد.

ما هم امیدواریم بزودی نام این مدیریت محتوای جدید که هنوز هم مشخص نیست این قابلیت یک کوچ به سیستم جدید محسوب می شود یا ارتقا ، مشخص شود.

تیم جوملا بر اساس برنامه ریزی قبلی به توسعه مدیریت محتوای خود خواهد پرداخت و این خبر هم چیزی جز دروغ اول آوریل که در کشور ما به اسم دروغ 13 شناخته می شود نبود!

تیم جوملا با قدرت تمام بروی نسخه چهارم جوملا کار می‌کند و در حال حاضر در هنگام نگارش این خبر هفت نسخه آلفا از این سری منتشر شده است. جزئیات مربوط به تاریخ عرضه نسخه های الفا و استیبل سری چهارم جوملا را میتوانید در وبسایت رسمی جوملا مشاهده کنید.

پیشنهاد میکنیم این پست ها را هم بخوانید

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با متخصصان ما تماس بگیرید.
0933-8883035 5 دقیقه رایگان

مطالعه در 2 دقیقه

به همراه یک فنجان قهوه

دیدگاه کاربران

مکانی برای پرسش و پاسخ شما

دیدگاه های اخیر

  • سلام اگر طبق همین روش جلو رفته باشید ، free-product و free-product-batch دوتا کلاس رایگان هستند که ...
  • سلام محمد جان منم مشکل آقا حمید رو داشتم. کلمه رایگانو نمیتونم درست استایل دهی کنم! کلمه رایگانو ت...
  • سلام رامین جان از جوملا 3.8 به بعد این قابلیت به صورت پیش فرض بروی جوملا هست ، فقط کافیه بری وارد ت...
  • سلام ارادت میدونم پستها قدیمیه ولی برای جوملا 3.9.22 فایلی ندارید