جوملا

قالب متفاوت و بی نظیر JA Admin برای مدیریت جوملا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
قالب متفاوت و بی نظیر JA Admin برای مدیریت جوملا
150,000تومان
30,000تومان
80 % تخفیف با
آخرین نسخه منتشر شده محصول

قالب متفاوت و بی نظیر JA Admin برای مدیریت جوملا

آخرین ویرایش محصول
نسخه 1.0.5
است و در تاریخ شنبه, 15 دی 1397 بروز رسانی شده است.
قیمت :
150,000تومان
30,000تومان
80 % تخفیف با

قالب مدیریت جوملا به نام JA Admin یکی از بهترین قالب های تولید شده از شرکت پر آوازه joomlart می باشد که به تولید و بهینه سازی محصولات خاص و ناب معروف است.

این قالب با هدف بهبود طراحی کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) در محیط مدیریت جوملا و سادگی در مدیریت آن طراحی شده است.افزونه های اختصاصی ای هم برای این قالب طراحی شده است و همچنان در حال توسعه این قالب هستند.از جمله ویژگی های این قالب میتوان به فیلد جستجو در بالای قالب که میتوانید پلاگین ، ماژول و هر چیزی در مدیریت جوملا مستقیم جستجو کنید و ویرایش کنید.همچنین امکان تعریف داشبورد با ظاهر های متفاوت برای هر گروه کاربری دارید.برای مثال میتوانید برای نویسندگان یک چینش خاصی در مدیریت جوملا طراحی کنید که تمامی عناصر که باید برای یک نویسنده باید در دسترس باشد را قرار دهید و یا همین کار را میتوانید برای گروه های کاربری مدیریت سایت ، مدیر کل سایت و سایر گروه ها انجام دهید.از دیگر قابلیت های خاص این قالب این بار میتوان به قرار گرفتن عمودی یا افقی بودن منو مدیریت ، سفارشی سازی کامل صفحه ورود به مدیریت ، تنظیم رنگ های دلخواه در تمامی قسمت های قالب ، تنظیم چیدمان قالب توسط قابلیت کشیدن و رها کردن عناصر اشاره کرد.هم اکنون می توانید این محصول را به صورت کاملا کد باز ( اپن سورس ) که همراه با لایسنس معتبر ، ارائه می شود را از آی سی ام اس تهیه کنید و محدودیتی در نصب و استفاده از این محصول نخواهید داشت .

طراحی و برنامه نویسی قالب و افزونه های اختصاصی

سفارش پروژه
888-3035 0933
بحث درباره این پست را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

دیدگاه (0)

هنوز دیدگاهی بیان نشده است

ارسال دیدگاه

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
محمدحسین نیازی پاسخ گوی شماست

محمدحسین دانش‌آموخته‌ی مهندسی نرم افزار بوده و هم اکنون مشغول تحصیل است. او از سویی به برنامه نویسی علاقه‌ی فراوان دارد و از سوی دیگر شیفته‌ی فناوری‌های نوین است. محمدحسین دنیای وب را محلی برای بروز اندیشه‌ها و علاقه‌های خود یافته و به همین خاطر چند سالی است در تیم های مختلف طراحی وب برنامه می نویسد.

مدیر و موسس آی سی ام اس

آی سی ام اس