جوملا

افزونه دستیار سئو برای حل مشکل آدرس های تکراری با Canonical Url

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
افزونه دستیار سئو برای حل مشکل آدرس های تکراری با Canonical Url
300,000تومان
80,000تومان
73 % تخفیف با
آخرین نسخه منتشر شده محصول

افزونه دستیار سئو برای حل مشکل آدرس های تکراری با Canonical Url

آخرین ویرایش محصول
نسخه 3.9.5
است و در تاریخ شنبه, 15 دی 1397 بروز رسانی شده است.
قیمت :
300,000تومان
80,000تومان
73 % تخفیف با

تگ canonical در یک صفحه صفحه وب، نشان دهنده آن است که آدرسی که در این تگ وارد شده دارای مطالب مشابه با شباهت بسیار بالا با این مطلب هست که ارجعیت بیشتری هم نسبت به این مطلب دارد، و ما با این کار به گوگل کمک می کنیم که همه این صفحات را ایندکس نکند و آن صفحه ای که بهترین هست را در نتایج جستجو نشان دهد.

برای مثال: شما محصولاتی دارید که آنها را در چند صفحه به اشکال مختلف دسته بندی کردید. یک صفحه بر اساس حروف الفبا، یک صفحه بر اساس قیمت و در یک صفحه هم بر اساس دسته کالا. محتوای تمام این صفحات هم یکسان می باشد، ولی شاید بهترین آنها صفحه ای باشد که بر اساس دسته بندی محصولات باشد. حالا باید تو صفحاتی که بر اساس حروف الفبا و قیمت، محصولات قرار گرفته است تگ canonical با لینک صفحه دسته بندی قرار بگیرد.قابلیت canonical در سیستم های مدیریت محتوا جوملا و وردپرس کاربرد بسیار زیادی دارد که بر می گرده به پیوندهای یکتا و مطالب تکراری سایت!جای درست این تگ در قسمت هدر سایت می باشد. که تمامی این کارها را افزونه Canonical Url از شرکت CmsPlugin انجام می دهد.هم اکنون می توانید این محصول را به صورت کاملا کد باز ( اپن سورس ) که همراه با لایسنس معتبر ، ارائه می شود را از آی سی ام اس تهیه کنید و محدودیتی در نصب و استفاده از این محصول نخواهید داشت .

طراحی و برنامه نویسی قالب و افزونه های اختصاصی

سفارش پروژه
888-3035 0933
بحث درباره این پست را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

دیدگاه (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

همونی بود که دنبالش بودم

This comment was minimized by the moderator on the site

دنبالش بودم ممنون
از نت پیداتون کردم

هنوز دیدگاهی بیان نشده است

ارسال دیدگاه

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
محمدحسین نیازی پاسخ گوی شماست

محمدحسین دانش‌آموخته‌ی مهندسی نرم افزار بوده و هم اکنون مشغول تحصیل است. او از سویی به برنامه نویسی علاقه‌ی فراوان دارد و از سوی دیگر شیفته‌ی فناوری‌های نوین است. محمدحسین دنیای وب را محلی برای بروز اندیشه‌ها و علاقه‌های خود یافته و به همین خاطر چند سالی است در تیم های مختلف طراحی وب برنامه می نویسد.

مدیر و موسس آی سی ام اس

آی سی ام اس